Ο Κωνσταντίνος Παντελής της ANODOS Συμβουλευτική συμμετέχει στο 1ο Forum Κυκλικής Οικονομίας «Το παρόν και το μέλλον της Κυκλικής Οικονομίας» που οργανώνεται από την ΔΕΘ-HELEXPO σε συνεργασία με την εταιρεία Improvetech και το Ελληνό-Γερμανικό Επιμελητήριο. Συγκεκριμένα, ο Κωνσταντίνος Παντελής θα συμμετέχει στο 1ο πάνελ σχετικά με την Κυκλική Οικονομία και τις Πρακτικές της που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 9 Ιουνίου 2023 και ώρα 14:00 -15:45 στο Περίπτερο 14 της ΔΕΘ.
![front-tile](https://anodos-group.gr/wp-content/uploads/2023/06/front-tile-el.png)